משלב הרעיון ועד המוצר המוגמר: מצוינות טוטאלית בשירות
בבארי דיגיטל גרופ איננו מברכים על המוגמר בטרם המוצר הסופי הגיע לבית הלקוח. כל אספקט של העבודה – מהתכנון ועד לייצור, לוגיסטיקה ואספקה – נלקח בחשבון בדייקנות, תוך הקדשת זמן, מאמץ, ומחשבה על הלקוח וצרכיו. מתוך הכרה בחשיבות התזמון והעיתוי בהשקתם של מוצרים חדשים לצורכי קידום מכירות – אנו מגלים דבקות קפדנית בלוחות זמנים של ייצור, אספקה ומשלוח – כדי להבטיח שהמוצרים יגיעו אל הלקוח במועד. מייצור לילי סביב השעון ועד למשלוחי אקספרס – אנו מוודאים שהעבודה תתבצע כיאות, פעם אחר פעם.
מנהל לקוח ייעודי לכל לקוח
כל אחת מהחטיבות העסקיות של בארי דיגיטל גרופ מספקת ללקוחותיה מנהל לקוח ייעודי שמספק להם שירותים מקצה לקצה ומתאם בין הפעילויות השונות שנעשות עבור הלקוח על מנת להבטיח שכל צרכיו ודרישותיו ימולאו. ממונה על קשרי לקוחות מלווה את הלקוח לאורך שלבי התכנון, הייצור והאספקה, ומבטיח ביצוע איכותי ללא פשרות, תוך עמידה בלוחות זמנים ובתקציב.
מחלקת עיצוב גרפי
צוות מוכשר ואיכותי של מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה מספק ללקוחותינו שורה ארוכה של שירותים, מהתאמות גרפיות קלות ועד לשירותי עיצוב מלאים.
שירותי אספקה אמינים
בארי דיגיטל גרופ מציעה ללקוחותיה ניסיון נרחב בשינוע והובלת מוצרים למקומות שונים באירופה, אפריקה, אסיה ואמריקה. אנו מחויבים לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממועדי האספקה הקצרים ביותר תוך צמצום בעלויות ההובלה.