אודות בארי דיגיטל גרופ
בארי דיגיטל גרופ הינה חברת בת של "דפוס בארי" - חברה מובילה לפיתוח ואספקה של פתרונות מקיפים ל- transactional printing, הדפסה ביטחונית וכרטיסי זיהוי, תקשורת ואשראי. עם ניסיון מוכח בן שישה עשורים ביצירה חלוצית של פלטפורמות שיווקיות בתחום ה transactional printing, בפיתוח טכנולוגיות גימור פורצות דרך, באספקת פתרונות מאובטחים מוגנים ובמתן שירותים מקיפים מעיצוב ועד משלוח, דפוס בארי מציע ללקוחותיו פתרונות ללא תחרות. למידע נוסף על דפוס בארי: www.beeriprint.co.il
לרתום את הטכנולוגיה שלנו להצלחה שלכם

בארי דיגיטל גרופ הינה מובילה בינלאומית בפיתוח פתרונות דפוס דיגיטלי מתקדמים למגוון תחומי פעילות המיועדים לשוק התקשורת, חברות תעשייתיות וצרכנים פרטיים. הקבוצה עומדת בחזית הטכנולוגיה של פיתוח, ייצור ואספקה של מוצרי דפוס דיגיטלי, כרטיסים חכמים (Smart Cards) וכרטיסי חיוג (Prepaid Calling Cards) המיועדים לשוק התקשורת (מפעילי רשתות סלולר, ספקי אינטרנט, מפעילי רשתות קוויות, מפעילי שיחות בינלאומיות וספקים של שירותי Prepaid).

החברה פעילה בלמעלה מ- 40 מדינות ברחבי אמריקה, אירופה, אסיה ואפריקה.

כרטיסי חיוג - פסגת הטכנולוגיה

טכנולוגיה מתקדמת לייצור כרטיסי חיוג מאפשרת לנו לספק מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לשוק התקשורת: מפעילי רשתות סלולר, ספקי אינטרנט, מפעילי רשתות קוויות, מפעילי שיחות בינלאומיות וספקים של שירותי Prepaid.

כרטיסי החיוג של בארי דיגיטל גרופ עומדים בתקני אבטחה עולמיים מחמירים ביותר. הטכנולוגיה הייחודית בה אנו מייצרים, מאפשרת ללקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של ערכים מוספים, גידול בהכנסות וחיזוק המותג שלהם בשוק – תוך הקטנת העלויות.

כרטיסים חכמים ו- Starter Kits – פתרונות מוכללים לכל צרכי הרשת

בארי דיגיטל גרופ מספקת ללקוחותיה פתרונות מקיפים של כרטיסים חכמים המותאמים לטכנולוגיית GSM, CDMA ו- 3G הכוללים: ניהול פרוייקט, זיהוי צרכים, אפיון, ייצור, אספקה ומערך תמיכה.

כמו כן, מציעה החברה מגוון רחב של פתרונות Starter Kits, החל מאריזות לכרטיס עצמו, וכלה בערכות מגוונות הכוללות כרטיס SIM, כרטיס חיוג, עלון מידע ומוצרים נוספים.

מה מייחד אותנו?
  • מובילות ומנהיגות - שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בשילוב עם מומחיות רב-תחומית מאפשרים לנו לספק פתרונות שמהווים את חוד החנית בטכנולוגיה ולענות לדרישות המשתנות של השוק.
  • גמישות – אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות התפורים בדיוק לצרכים שלהם, גם כאשר מדובר בצרכים ייחודיים או נקודתיים.
  • מחוייבות למצויינות בשירות - מערך השירות שלנו ערוך למתן מענה לצרכי הלקוחות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
  • איכות - אנו מתרגמים שנים של ניסיון ומקצועיות ליתרון של איכות במוצר ובשירות, החל משלב הרעיון וגיבוש הקונספט וכלה בגימור ובאספקה. כחלק ממחוייבותה לאיכות הוסמכה בארי דיגיטל גרופ לתקן האיכות 9001:2000 ISO והטמיעה בתוכה את המתודולוגיה של ניהול איכות כוללת (TQM).
  • נוהלי אבטחה מחמירים - אנו מוסמכים לתקן 17799 ISO לאבטחת מידע ומיישמים בקפדנות נוהלי אבטחה מחמירים להגנת המוצרים, שטחי המפעל והמשרדים, כוח האדם וסביבת הייצור.
  • שיפור בהכנסות וברווחיות ללקוח - המוצרים שלנו מוכיחים עצמם ככלי יעיל לגידול בהכנסות עבור לקוחותינו, לשיפור ברווחיותם, מסייעים להם בחיזוק המותג שלהם, משיגים שיפור בנאמנות הלקוחות שלהם, ומספקים ערך מוסף תוך צמצום בעלויות.
  • גידול עקבי בלקוחות מרוצים ברחבי העולם - אנו נהנים ממספר הולך וגדל של לקוחות מרוצים ברחבי העולם, שמקיימים איתנו קשרים עסקיים אמיצים וארוכי שנים. בנוסף, בארי דיגיטל גרופ הינה הספק המועדף של למעלה מ- 30 מפעילי סלולר מובילים, ומאות ספקי אינטרנט ומפעילי שיחות בינ"ל.
  • פיתוח טכנולוגיה פורצת דרך - אנו ממשיכים להשקיע מאמץ במחקר ופיתוח של טכנולוגיה מתקדמת, במטרה לצייד את לקוחותינו בכלים שיאפשרו להם גידול וצמיחה מתמידים.

הפתרון שלנו - היתרון שלכם
בארי דיגיטל גרופ משלבת את היכולת לספק ללקוחותיה פתרונות מגוונים ואיכותיים שמשפרים את יכולת התחרות שלהם, יחד עם  העמדת סטנדרטים בלתי מתפשרים של שירות ותמיכה. השילוב הזה הוא הסיבה להבעת האמון רבת השנים לה אנו זוכים מצד לקוחותינו שיכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יזכו למוצרים ושירות איכותיים  ותמורה מלאה לכספם‪.‬

למעלה